У кримському сафарі-парку "Тайган" тепер є своя Няша.

Саме так, на честь екс-прокурора Криму, скандальної Наталії Поклонської, назвали новонароджене левеня працівники парку, передає "Крим.Реалії". З усього виводку воно є найслабшим і невідомо, чи виживе.

Білі левенята побачили світ 10 серпня, у міжнародний День левів. Троє інших малюків своїми іменами Матильда, Цар і Режисер зобов’язані Олексію Учителю та його стрічці "Матильда", з якою активно бореться нині депутат Держдуми РФ Поклонська. За словами власника "Тайгана" Олега Зубкова, вони вирішили вибрати саме такі клички тваринам "на злобу дня".

Зубков каже, що підтримує будь-яку творчість, і фільм "Матильда" - не виключення.

"Я, напевно, ніколи не пішов би на цей фільм, а тепер не тільки поїду сам, але і поведу свою сім'ю та своїх друзів, а ще покажу цей фільм у нашому підземному кінотеатрі для всіх охочих", - підкреслив він.

Популярні новини зараз
Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Відпустка в Єгипті скасовується: акула в Хургаді напала на туристів, дівчина залишилася без ноги та руки Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме"
Показати ще

Не останню роль у його рішенні популяризувати стрічку стали і непрості взаємини з Поклонською, проти якої Зубков подав позов про захист честі і гідності через розповсюдження нею у грудні 2015 року чуток про те, що власник сафарі-парку вбиває тигренят.

Як відомо, фільм режисера Олексія Вчителя про роман російського імператора Миколи II з балериною Матильдою Кшесинською ще на етапі зйомок зазнав нещадної критики з боку представників релігійних організацій та палких шанувальників розстріляного більшовиками царя. Особливо відзначилася екс-прокурор Криму Наталія Поклонська, котра вимагала заборонити картину як таку, що ображає почуття вірян та містить недостовірні факти.

У четвер, 10 серпня, Мінкульт РФ дозволив показ стрічки, яка вийде в прокат у жовтні, але присвоїв їй позначку 16+. Регіони самі можуть вирішувати, демонструвати фільм чи ні. Керівництво Чечні і Дагестану вже виступило проти показу.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що Поклонська запропонувала відлучити від церкви всіх, хто перегляне картину "Матильда".