Поклонська шокувала новою божевільною заявою. На цей раз вона вирішила навести порядок в РПЦ, та відлучити від неї всіх, хто причетний до "хули на на дух святий" – саме так, за словами Поклонської, церква кваліфікувала фільм "Матильда".

Екс-прокурор Криму заявила, що особи, які відвідали закриті перегляди цього фільму, на півроку будуть відлучені від РПЦ. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Цей фільм визнається церквою хулою на дух святий", - заявила вона.

Як відомо, нинішня депутатка Держдуми жорстко виступає проти фільму "Матильда" і його авторів, вимагаючи повністю заборонити показ через нібито образу Миколи Другого в кінострічці.

У свою чергу, режисер фыльму Олексій Учитель розповів, що ще не було ніяких закритих показів.

"Робочу версію фільму ніхто, крім представників влади, не дивився. Сам фільм ще не готовий. Робочий матеріал ми також, звичайно, показували митрополиту Іларіону, оскільки він один з головних керівників РПЦ", - розповів режисер.

Популярні новини зараз

Щеня віддячило своєму рятівнику, перетворившись на циркового гімнаста - "Ніколи не зупиниться"

Робота в Польщі: за що українців можуть оштрафувати на 5 тисяч і депортувати з країни

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

Показати ще

Сама ж Поклонська, яка так яро критикує фільм, його не бачила. Вона заявила, що і не збирається дивитися це кіно.
"Ті, хто поважають свої історію, заповіти предків і віру теж не будуть його дивитися. Я не маю на увазі представників влади, які для виконання своїх посадових обов'язків або володіючи спеціальними знаннями змушені знайомитися з такими матеріалами", - заявила Поклонська.

Цікаво, чи перестане мироточити бюст Миколи-II, якщо його віднести на сеанс фільму "Матильда"?

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий російський режисер Микита Михалков прокоментував безумство Поклонської стосовно фільму "Матильда"