Депутат від "Єдиної Росії" та колишній прокурор Криму Наталія Поклонська готова показати представникам Transparency International власні статки за умови, що вони теж продемонструють своє майно.

Про це вона написала у Twitter, а також опублікувала аудіозвернення.

Чиновниця пригадала слова заступника голови Transparency International Russia Іллі Шуманова, який в соцсережі написав, що йому "замість відпочинку доведеться пиляти справу по мадам екс-прокурору".

"Але в Росії розслідування проводять правоохоронці. А ліс пиляють потім на Колимі фігуранти справ", – поіронізувала Поклонська.

Екс-прокурор переконана, що в організації образилися на її слова про необхідність перевірити їх діяльність на предмет корупції.

"Я з задоволенням покажу, як і де я живу. Я покажу навіть свій гардероб, службову машину, службове помешкання, батьківський будинок. На жаль, більше нічого. Але й ви, панове гучноголосі, справедливі борці з корупцією, покажіть, де і як ви живете, і ваші дружини, діти. І у випадку, якщо мені збираються"«припиляти" яхти, казкові палаци, літаки, вертольоти, то хотілося б, аби мене запросили на такий перегляд. А то раптом багатою нареченою виявлюсь, а я не в курсі", – заявила вона.

У Держдумі на звернення екс-прокурора анексованого Криму вже відреагували і готують запит до Генпрокуратури з вимогою перевірити діяльність Transparency International.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", біографія душпастира Поклонської шокувала користувачів мережі.