Про це розповів командувач Об'єднаних сил (ОС) Сергій Наєв і наголосив, що жителі окупованих територій, які не скоювали злочинів, залишаться повноправними громадянами України.

"Заявляю відповідально, що і армія, і правоохоронні органи будуть ставитися до них саме як до громадян нашої країни", - запевнив він.

Наєв також підкреслив, що з тими, хто скоїв особливо тяжкі злочини, пов'язані з насильством і вбивствами, з колаборантами, одурманеними російською пропагандою, він готовий домовлятися "виключно про умови їх капітуляції".

"Цим людям я можу порадити єдине: швидше віддати себе в руки українського правосуддя. У цьому випадку їм будуть гарантовані збереження здоров'я і життя та справедливий суд. Вони, як і годиться в правовій державі, обов'язково постануть перед Фемідою. Це краще, ніж провести залишок життя в бігах ", - заявив генерал-лейтенант.

Популярні новини зараз

Андрій Данилко похвалився неабияким досягненням - Вєрка Сердючка стала найкращою

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Командувач ОС також зазначив, що російським військовослужбовцям, "найманцям і авантюристам різного штибу" військові можуть надати можливість "впорядковано покинути українську територію і повернутися на місця постійної дислокації, бажано подалі від наших кордонів".

"В Україні для них місця немає. Вони про це прекрасно знають. Дуже сподіваюся, що їх криваві злочини не залишаться безкарними, адже в кожній цивілізованій країні діють закони, що забороняють найманство", - резюмував він.

Як раніше повідомляв «Знай.uа», новий закон про деокупацію Донбасу, який у другому читанні прийняла Верховна Рада, може ускладнити життя великої кількості переселенців з проблемними кредитами. Зокрема, в законі не регулюється питання мораторію на стягнення банками кредитів на житло в окупації.