Скандальний журналіст Микола Вересень дізнався про своє звільнення від знайомих, та вважає, що керівництво телеканалу NewsOne прийняло "не чоловіче" рішення.

Про це він заявив у коментарі порталу "Телекритика".

"Я завжди налаштований обговорити питання у форматі діалогу, хтось бачить світ таким, я його бачу інакше – давайте поговоримо. Але зі мною ніхто ні про що не говорив. Щось там вирішили самі. Не по-чоловічому це", - сказав Вересень.

Нагадуємо, днями в прямому ефірі українського телеканалу NewsOne розгорівся скандал. У результаті популярний український ведучий Микола Вересень облив "ватного" гостя програми Олександра Семченка водою.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", після інциденту менеджмент каналу прийняв рішення припинити контракт з ведучим, а гостей, які опустилися до істерики, в ефір тимчасово не запрошувати.

Популярні новини зараз
Ще одна хвиля зростання пенсій: кому перерахують за новими нормами Працювати до останнього подиху: вік виходу на пенсію злетить до 70-90 років Пенсіонерам додали від 214 до 588 грн: хто отримає збільшені виплати ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще