Багато хто любить відкладати свої справи на потім, інші ж ненавидять такий підхід до життя та, як бджілки, крутяться з ранку до ночі. Зірки нагородили деяких людей надмірною працьовитсть, інших - безмежною лінню.Давайте розглянемо хто зі знаків Зодіаку найбільший трудоголік та найбільший ледар.До найбільш ледачих відносять Левів, Стрільців та Водоліїв.

Лев

Левам життєво необхідно бути в світлі софітів, насолоджуватися підвищеною увагою до своєї персони. І для цього у них є відмінний потенціал у вигляді цілого набору природних талантів. Правда, більшість з них так і залишаються нереалізованими через лінь Лева, який не хоче себе обтяжувати тернистими шляхами до успіху.

Водолій

Водолія можна назвати відверто ледачим людиною: він готовий битися за те, що йому дорого, а також рятувати тих, хто постраждав від несправедливого року. Але, проявляючи себе відмінним борцем в подібних ситуаціях, Водолій, навпаки, демонструє чудеса ліні в питаннях, що вимагають посидючості і концентрації, особливо якщо завдання сама по собі здається йому нудною.

Стрілець

Мало що в житті Стрільця так само значимо, як відчуття власної свободи. Заради того, щоб його дістати, він готовий піти на все, що завгодно. Правда, його ентузіазм вичерпується, коли мова заходить про збільшення кількості роботи. Такі жертви Стрільця точно не до душі.

До найбільш працьовитих знаків віднесли Овна, Діву та Козерога.

Овен

Овен займає почесне перше місце серед трудоголіків. Його любові до роботи можна тільки позаздрити: Овен постійно залучений в якісь проекти, і якщо раптом трапляється, що він залишається без діла, це стан кидає у відчай.

Діва

Діва - відомий перфекціоніст, і вона ніколи не здасть роботу, якщо щось залишилося недоробленим. Діва витратить годинник на те, щоб довести проект до досконалості, і внутрішнє відчуття задоволення від виконаної роботи стане для неї найкращою нагородою за працю.

Козеріг

Козеріг - зразок самодисципліни. Поки інші відчайдушно шукають способи мотивації і грамотного планування, Козеріг методично досягає визначених цілей одну за одною. Крім того, як і в ситуації з Дівою, важливу роль для нього грає якість виконаної роботи, тому можна не сумніватися в тому, що Козерог зробить все можливе.Як раніше повідомляв "Знай.ua", для цих знаків Зодіаку червень стане золотою порою.