Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "Інтер".

Таке рішення було прийнято на засіданні ради. За словами голови Нацради Юрія Артеменка, в відомство надійшло кілька звернень з відповідними скаргами. Демонстрацію фільмів з "чорного списку" зафіксували 27 січня, 3, 4, 10, 11 і 17 лютого 2018 року.

Йдеться про фільми "Вертикаль", "Місце зустрічі змінити не можна" і "В пошуках капітана Гранта", режисером яких є Станіслав Говорухін, "12 стільців" і "Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика" за участю Наталії Варлей, а також " вулицями комод водили "за участю Валентина Тализіна.

Члени Нацради прийняли рішення провести позапланову виїзну перевірку телеканалу щодо дотримання вимог Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Силовики вигнали пропагандиста

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що недавно тому 39-річна Ані Лорак повернулася з міні-відпустки, який вона провела з чоловіком і дочкою в Мексиці. Відразу після повернення співачка почала в Росії активну концертну діяльність з новим шоу "Дива". Але навіть під час гастролей співачка знаходить час на Селфі і фотосесії.