Одна з найскандальнишіх російських телеведучих Катерина Андрєєва більше не з'явиться у ефірах російського телеканалу. Відтепер вона буде вести новини тільки для Далекого Сходу, а в західних часових поясах її змінить Кирило Клейменов.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Крім того відомо, що телеканал повністю змінив студію та ведучих новинної програми. Зокрема, повідомляється про заміну Катерини Андрєєвої на Кирила Клейменова у розрізі новин, які будуть виходити у "європейський час".

"Сьогодні програма "Время" почне виходити з нової студії, оснащеної найсучаснішими технологіями, які з'являться на вітчизняному телебаченні вперше. Зміни в студії змінять і роботу ведучих - тепер вони можуть не просто повідомляти новини, а й взаємодіяти з графікою, переміщаючись по студії. Запуск нової складної технології взяв на себе шеф новин Першого каналу Кирило Клейменов, саме він буде вести перші випуски програми "Время" на європейській "орбіті", - заявила представник телеканалу Бі-бі-сі.

Катерина Андрєєва і Віталій Єлісєєв, які зараз по черзі ведуть вечірній випуск, випробують нову студію в ефірі "на інші часові пояси", а також вийдуть в ефір з суботніми випусками "Время", додала вона.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Показати ще

Скандал у ефірі російської політичної програми, Жириновський посварився з комуністом.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як росіянам розповідають про українських туристів.