У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, який лідирує за кількістю заявок на навчання, процвітає корупція при ректорі Леоніді Губерському.

Про це йдеться у матеріалі на NV.ua.

Студенти КНУ змушені платити хабарі на екзаменах, при вступі та переводі з контракту на бюджет. Крім того, навчальний заклад проводить тендери на користь пов'язаних осіб, а студентів-активістів, які постають проти корупції, відраховують.

У навчальному закладі існують групи студентів, які виступали з ініціативами проти корупції, але їх одразу пресували з боку керівництва. Після зимової сесії 2016-2017 з факультету філософії за активізм вилетіли 22 студента. Офіційною причиною назвали незадовільні оцінки, але перед цим ці самі студенти вчилися на майже одні п'ятірки.

Ще один скандал у КНУ пов'язаний із тендерами. Наприкінці 2014 року навчальний заклад закупив у фірми "Стелла-2" червону ікру за ціною 100 грн за баночку (ціна на ринку 80 грн) та курятину по 66 грн за кілограм (44 на ринку). Як виявилось, "Стелла-2" тісно пов'язана з університетом, а червоної ікри у їдальні так ніхто і не побачив.

Популярні новини зараз

У страшній аварії загинули батько і донька, Україна в сльозах - "Вбивці нічого не буде?!"

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у складеному рейтингу навчальних закладів під час вступної кампанії 2017 КНУ посів перше місце.