У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, який лідирує за кількістю заявок на навчання, процвітає корупція при ректорі Леоніді Губерському.

Про це йдеться у матеріалі на NV.ua.

Студенти КНУ змушені платити хабарі на екзаменах, при вступі та переводі з контракту на бюджет. Крім того, навчальний заклад проводить тендери на користь пов'язаних осіб, а студентів-активістів, які постають проти корупції, відраховують.

У навчальному закладі існують групи студентів, які виступали з ініціативами проти корупції, але їх одразу пресували з боку керівництва. Після зимової сесії 2016-2017 з факультету філософії за активізм вилетіли 22 студента. Офіційною причиною назвали незадовільні оцінки, але перед цим ці самі студенти вчилися на майже одні п'ятірки.

Ще один скандал у КНУ пов'язаний із тендерами. Наприкінці 2014 року навчальний заклад закупив у фірми "Стелла-2" червону ікру за ціною 100 грн за баночку (ціна на ринку 80 грн) та курятину по 66 грн за кілограм (44 на ринку). Як виявилось, "Стелла-2" тісно пов'язана з університетом, а червоної ікри у їдальні так ніхто і не побачив.

Популярні новини зараз

Андрія Данилка помітили в Росії, але Вєрка Сердючка все заперечує: "Вчора в Сочі був"

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у складеному рейтингу навчальних закладів під час вступної кампанії 2017 КНУ посів перше місце.