У вівторок, 29 травня, в Україні провели незалежне тестування з французької, іспанської та німецької мов. Відповіді сертифікованих робіт опублікували на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Щоб подивитися відповіді, необхідно зайти в розділ "Предмети ЗНО" і вибрати той, який вам потрібен.

Засідання експертної комісії з визначення порогу "склав/не склав" відбудеться до 14 червня, результати тестування з'являться на особистих сторінках учасників до 15 червня. Учасники, які хочуть самостійно визначити кількість набраних балів, можуть використовувати схеми нарахування балів за виконання завдань з іноземних мов, а також критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з цих предметів, вони розміщені в розділі "Предмети ЗНО".

Схеми оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю з іспанської, німецької, французької мов будуть розміщені в розділі "Предмети ЗНО" 31 травня 2018 року.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

Важливо! Ті випускники, котрі з певних причин не змогли змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, мають право показати свої знання з цих предметів під час додаткової сесії. Щоб зареєструватися необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Умови для участі у додаткові сесії

− хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії;

− стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;

− один із ваших документів викрали, і ви без них не можете брати участь в ЗНО. Тоді маєте 5 днів часу, аби подати повторно заяву

− хтось із ваших рідних (по крові, або шлюбу) у переддень тестування загинув. За сім календарних днів існує шанс скласти іспит в іншу дату, запропоновану центром.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про головні тренди і найкращі зачіски для випускних в 2018 році.