Вчора, 24 травня, школярі пройшли тестування з української мови та літератури в рамках зовнішнього незалежного оцінювання. Український центр оцінювання освіти нещодавно оприлюднив повні результати і показники успішності.

ЗНО з мови та літератури

За попередніми підрахунками, участь у тестуванні взяли 323 407 осіб, що становить 97 % від загальної кількості зареєстрованих. При цьому у 2017 році явка учасників на тестування з цього предмета становила 95,9 %. 38 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити у пункт тестування через запізнення, 129 – через відсутність одного з обов’язкових документів.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 55 558 осіб. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали 348 громадських спостерігачів і 39 представників засобів масової інформації.

Правильні відповіді ЗНО:

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зізналася, як любить тріпати нерви коханому: "Скажи чесно"

Відомий футболіст помер просто під час матчу: зупинилося серце

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Дружину Дзідзьо в бікіні застукали на мокрих розвагах з красунчиком: поки чоловік колядує

Показати ще

Важливо! Ті випускники, котрі з певних причин не змогли змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, мають право показати свої знання з цих предметів під час додаткової сесії. Щоб зареєструватися необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Умови для участі у додаткові сесії

− хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії;

− стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;

− один із ваших документів викрали, і ви без них не можете брати участь в ЗНО. Тоді маєте 5 днів часу, аби подати повторно заяву

− хтось із ваших рідних (по крові, або шлюбу) у переддень тестування загинув. За сім календарних днів існує шанс скласти іспит в іншу дату, запропоновану центром.

Дивіться: Міністр освіти розповіла про зміни в ЗНО, лінійки та побори в школах

Як повідомляв портал "Знай.ua",опубліковані правильні відповіді ЗНО із математики.