Українські випускники вже встигли здати два тестування в рамках ЗНО – із математики та української мови (літератури). Як відбувається сам екзаменаційний процес та чи існує схема розрахунку балів, зрозуміла абсолютно для всіх?

Етапи ЗНО

За даними Українського центру оцінювання освіти, на першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 104 бала). На другому - визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою.

Рахуємо тестовий бал правильно

Кожен отримує чотири або п’ять варіантів відповіді, тільки один – правильний. Тест містить 48 завдань цієї форми (№1–23, 29–33, 34–53), які будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Популярні новини зараз
Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову "Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток Холод та дощі терпіти недовго: прогноз погоди на тиждень В Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч
Показати ще

Графік ЗНО 2018

Завдання на встановлення відповідності – одне з головних. В ньому подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Треба встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити "логічні пари").

Яку мову обирають школярі на ЗНО?

Завдання з розгорнутою відповіддю (№58) - завдання цієї форми передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.

Бали за тестування (за шкалою від 0 до 20)

1. Теза: 0, 1 або 2 бали.

2. Аргументи: 0, 1 або 2 бали.

3а. Приклад із літератури чи інших видів мистецтва: 0, 1 або 2 бали.

3б. Приклад, що є історичним фактом або випадком із життя: 0, 1 або 2 бали.

4. Логічність, послідовність: 0, 1 або 2 бали.

5. Висновок: 0, 1 або 2 бали.

6а. Орфографія та пунктуація: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

6б. Лексика, граматика та стилістика: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

Реєстрація на ЗНО (2017-2018 роки)

Важливо! Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, – 104. Група експертів визначить пороговий бал.

Дивіться: в Україні розпочалась основна сесія ЗНО

Як повідомляв портал "Знай.ua", дівчина, яка 10 років тому здала ЗНО з усіх предметів на 200 балів, розкрила секрети успіху.