Українські випускники вже встигли здати два тестування в рамках ЗНО – із математики та української мови (літератури). Як відбувається сам екзаменаційний процес та чи існує схема розрахунку балів, зрозуміла абсолютно для всіх?
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЕтапи ЗНО
За даними Українського центру оцінювання освіти, на першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 104 бала). На другому - визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою.
Рахуємо тестовий бал правильно
Кожен отримує чотири або п’ять варіантів відповіді, тільки один – правильний. Тест містить 48 завдань цієї форми (№1–23, 29–33, 34–53), які будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
Графік ЗНО 2018
Завдання на встановлення відповідності – одне з головних. В ньому подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Треба встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити "логічні пари").
Яку мову обирають школярі на ЗНО?
Завдання з розгорнутою відповіддю (№58) - завдання цієї форми передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.
Бали за тестування (за шкалою від 0 до 20)
1. Теза: 0, 1 або 2 бали.
2. Аргументи: 0, 1 або 2 бали.
3а. Приклад із літератури чи інших видів мистецтва: 0, 1 або 2 бали.
3б. Приклад, що є історичним фактом або випадком із життя: 0, 1 або 2 бали.
4. Логічність, послідовність: 0, 1 або 2 бали.
5. Висновок: 0, 1 або 2 бали.
6а. Орфографія та пунктуація: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.
6б. Лексика, граматика та стилістика: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.
Реєстрація на ЗНО (2017-2018 роки)
Важливо! Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, – 104. Група експертів визначить пороговий бал.
Дивіться: в Україні розпочалась основна сесія ЗНО
Як повідомляв портал "Знай.ua", дівчина, яка 10 років тому здала ЗНО з усіх предметів на 200 балів, розкрила секрети успіху.