Оприлюднено результати тестів, які здавали учасники єдиного спеціального вступного випробування (ЄСВВ) та єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

Дані іспити призначені для тих, хто вступає на магістратуру. Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби УЦОЯО.

Результати тестування розміщені в "Кабінеті учасника ЄСВВ/ЄВІ". Таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100-200 балів розміщено в розділі "ЗНО для магістрів".

Вступники мають право подати апеляції до УЦОЯО у разі виникнення сумнівів у правильності встановлення результатів ЄСВВ/ЄВІ. Заява потрібно подати протягом трьох календарних днів з дня офіційного оголошення результатів.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Скромна ведуча "Все буде добре" Надія Матвєєва показала бездоганну фігуру у купальнику: "Раніше таких спалювали"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

В цьому році тестування за технологією ЗНО для вступу до магістратури здавали вступники на спеціальності галузей знань "Гуманітарні науки" (крім спеціальності "Філологія"), "Соціальні та поведінкові науки", "Журналістика", "Право", "Сфера обслуговування" та "Міжнародні відносини".

Всі вони повинні були здати ЄВІ з іноземної мови - англійської, або німецької або французької або іспанської. Вступники на "Право" і "Міжнародне право", крім ЄВІ, здавали також єдине вступне випробування (ЄСВВ) по праву і загальним навчальним юридичним компетенціям.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Харкові одна з абітурієнток намагалася пройти Зовнішнє незалежне тестування за допомогою двійників. Про це повідомив директор місцевого регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Він розповів, що одна з абітурієнток знайшла дуже схожу на себе випускниць шкіл і найняла їх для написання тестів ЗНО, проте "підміну" вчасно помітили на пункті здачі ЗНО. Більш того, керівництво регіонального центру оголосило про ймовірність анулювання всіх тестів.

Як повідомляв портал Знай.uа реєстрація електронних кабінетів вступників буде відкрито до 18 години 25 липня. З 12 липня з кабінету можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18 години 26 липня. В цьому році заяви у електронній формі повинні подавати вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.