Новини про нові тарифи на послуги ЖКГ з'являють мало не щодня і вже навіть не дивують більшість українців. Щодня ми чуємо про чергове здорожчання води чи газу. Отже, що ж і на скільки зміниться у найближчі місяці.

Як розповів директор Інституту міста Олександр Сергієнко,тарифи однозначно зміняться, але, як бачимо, не в кращу для українців сторону.

"Навесні для українців однозначно зросте вартість електроенергії. Благо, що частина споживання електроенергії не така велика. Тому тут є можливість для економії. Але рішення про підвищення вартості на електрику точно буде, адже це рішення було прийнято НКРЕКУ ще раніше", - заявив він.

Сергієнко нагадав, що взимку вартість електроенергії вже була піднята на 25%. Взимку перші 100 кВт/год електроенергії обходилися українцям в 71,4 гривні (71,4 копійки за кожен кВт/год), кожен наступний кіловат коштував 1,29 гривень. З першого березня перші 100 кВт/год коштуватимуть вже 90 гривень, а кожен наступний - 1,68 гривень.

Популярні новини зараз
Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Як зараз живе Янукович: грає у футбол, ходить до школи та ображається на Яника
Показати ще

Крім того, в тарифах, які заклав уряд на воду, зміни торкнуться і холодного водопостачання. Разом з гарячим на нього також піднімуть вартість.

Так у "Київводоканалі" повідомили про здорожчання послуг на 16,4%.

Як економити назолотій комуналці

Як повідомляв портал "Знай.ua", згідно нових вимог місії МВФ в Україні, з 1 квітня для населення знову піднімуть ціна на газ. Крім того, це буде не просто здорожчання, Міжнародний валютний фонд вимагає тарифи більші на понад 60%.