Днями Forbes опублікував список з 20 найбагатших спадкоємців російських мільярдерів, зібравши всіх їх законних дітей і поділивши між ними стан кожного бізнесмена.

ЮСУФ АЛЕКПЕРОВ ($17 МЛРД.)
Син Вагіта АлекпероваПерше місце в списку найбагатших спадкоємців займає син президента "Лукойлу" Вагіта Алекперова. Сам Вагіт в минулому році заявив, що змінити його на посаді у сина не вийде – занадто складна робота, на Юсуф здаватися не планує – він закінчив РГУ нафти і газу ім. Університет з червоним дипломом інженера з розробки і експлуатації нафтових родовищ і більше двох років працював на родовищах "Лукойлу" в Західному Сибіру.

ВІКТОРІЯ МІХЕЛЬСОН (8,9 МЛРД.)
Дочка Леоніда МіхельсонаДруге місце Forbes віддає дочки основного власника компаній "Новатек" і "Сибур". У 2009-му Леонід створив фонд підтримки молодих російських художників "Вікторія — Мистецтво бути сучасним", названий на честь дочки, яка вивчала мистецтво в Нью-Йоркському університеті.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

КСЕНІЯ ТИМЧЕНКО ($5,2 МЛРД.)
Дочка Геннадія Тимченко

У 2013-му отримала від Путіна Орден Дружби за зміцнення співпраці Фінляндії з Росією, а також розвиток наукових і культурних зв'язків та активну благодійну діяльність. Ну, а в 2017-му Ксенія посіла 14 місце у рейтингу "50 найбагатших жінок Росії" із станом $200 млн.

ПОЛІНА ГАЛИЦЬКА ($3,9 МЛРД.)
Донька Сергія Галицького

23-річна Поліна – єдина дочка засновника другого за величиною в Росії рітейлера "Магніт" закінчила економічний факультет Кубанського державного університету.

АНТОН ФЕДУН ($3,6 МЛРД.)
Син Леоніда Федуна

Син віце-президента "Лукойлу" і основного акціонера "Спартака" Леоніда Федуна Антон закінчив Університет Суррея і лондонської бізнес-школи Regents. Керує власним готелем The Ampersand Hotel в Кенсінгтоні.

ЛОРА ФРІДМАН ($3,6 МЛРД.)
Дочка Михайла Фрідмана

Старша дочка засновника "Альфа-Груп" Лора навчалася в Єлі і танцювала у місцевої університетської трупі, а після навчання підписала контракт з національним ізраїльським балетом.

"Знай.uа" нагадує, як живе золота молодь в Україні.