Відтепер смартфони зможуть розрізняти предмети тільки по звуку. Нова унікальна розробка належить корейським інженерам. Вони створили алгоритм, завдяки якому смартфони зможуть розпізнавати предмети при зіткненні з ними.

Взаємодія смартфонів з фізичними об'єктами допоможе користувачам легше і швидше запускати програми і функціонувати в побуті. Так, стукнувши його о велосипед, можна буде запустити фітнес-трекер. Проводилися тренування алгоритму, після яких його точність для деяких предметів склала 99,7%.

Група інженерів під керівництвом Сон-Чжу з Корейського інституту передових технологій вирішила спробувати використовувати для розпізнавання смартфоном предметів дотик або постукування гаджета про предмет. А допоможуть вам у цьому численні датчики, які зараз встановлені в сучасних смартфонах.

Інженери вирішили використовувати три датчика сучасного гаджета. При зіткненні з об'єктом мікрофон, акселерометр і гіроскоп будуть реєструвати виникає звук. Він унікальний для кожного матеріалу і форми предмета, акселерометр і гіроскоп при цьому записують дані про зміщення й повороті гаджета.

Популярні новини зараз

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Чек з Буковелю позбавив українців дару мови: "Буде ще в лютому локдаун"

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Зірку "Глухаря" Дмитра Гусєва знайшли мертвим біля знімального майданчика

Показати ще

Додаток зможе розрізняти предмети завдяки запропонованому розробниками класифікатор з пакету вільного машинного навчання Weka. Він заснований на методі опорних векторів.

Ефективність програми була випробувана на добровольцях 15 і 14 предметах. Серед предметів були алюмінієва банка, книга, гітара, велосипед та інше.

При цьому випробування вони розширили за рамки лабораторних умов. Таким чином вчені вирішили перевірити роботу програми в умовах, близьких до реальних. Один тест для кожного добровольця проводився в лабораторних умовах, а інший в галасливій обстановці.

Найнижче значення розпізнавання склало 94%. При цьому в галасливій обстановці результати слабо відрізнялися від лабораторних.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"Apple випустить iPhone для бідних.