Смартфон Cubot Power обзавівся потужним акумулятором ємністю 6000 мАч. Відзначається, що смартфон надійде в продаж вже в травні цього року.

Cubot Power може похвалитися екраном на 6 дюймів, мають співвідношення 18:9 при вирішенні 2160 х 1080. Основна камера смартфона має датчик зображення на 20 Мп, поки безпосередньо об'єктив включає шість лінз. Розробник наполягає, що його одиночна камера робить знімки більш високої якості, ніж подвійні версії на бюджетних пристроях. Девайс побудований на базі популярної однокристальних системи Mediatek Helio P23.

У якості ОС для Cubot Power використовується Android 8.1 Oreo, проте всі можливості свого продукту в компанії поки не розкривають. Очікується, що придбати смартфон у користувачів шанс з'явиться вже в кінці весни, проте поки залишається невідомим, якою буде вартість новинки.

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня А що так було? Українець "категорично відмовився" від повістки - чи підтримав його суд Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що експерти заявили, що спливаючі повідомлення різних додатків викликають проблеми у власників iPhone.

Фахівці стверджують, що повідомлення, які з'являються часто і у великій кількості, здатні кого завгодно вивести з себе. Якщо у користувача виходило змінити налаштування і впоратися з цією проблемою, то через деякий час повідомлення знову виникають на екрані смартфона. Експерти вирішили порівняти, як працює ця система, на найбільш популярних операційних системах Android і IOS.

Виявилося, що необхідно було здійснити велику кількість роботи з маніпуляціями з включення і відключення багатьох функцій для налаштування повідомлень на обох типах операційних систем. Android відрізняється тим, що він групує спливаючі повідомлення відповідно до їх актуальності, віддаючи перевагу повідомленнями в соціальних мережах від реальних людей.

Користувачам пристроїв на базі IOS необхідно було переглядати велику кількість різних повідомлень і самостійно вибирати, що важливо, а що ні. Це сильно ускладнює завдання.