В ніч на 15 березня активісти, прихильники блокади Донбасу та громадської приймальні нардепа Володимира Парасюка підпалили шини під стінами Львівської обласної адміністрації.

Про це повідомляє "24 канал".

Активісти своєю акцією протесту намагалися привернути увагу політичних діячів та вимагали звільнити затриманих учасників блокади під Слов'янськом після сутички між правоохоронцями та групою блокувальників на чолі з Парасюком.

Напередодні представники народного депутата розповсюджували листівки, у яких закликали приєднатися до акції та назвали "слов'янський конфлікт" "спланованою провокацією силових структур Донецької області".

"Відтак, вимагаємо негайно звільнити наших побратимів і закликаємо усіх патріотів та ветеранів АТО вирушати на редути блокади, аби допомогти хлопцям", - йшлося в прес-релізі.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", 14 березня на блокпості поблизу міста Слов'янська сталася сутичка між силовиками та групою активістів, які підтримують блокаду торгівлі з окупантами. Причиною протистояння називають відмову групи активістів пройти перевірку.

У Парасюка з цього приводу є своя версія. За його словами, поліцейські побили людей, що їхали на Донбас підтримати учасників блокади.