У Нідерландах створили автомобіль-перевертень на базі німецького Volkswagen Golf.

Голландський умілець зробив з машини відомого німецького бренду незвичайний "Гольф-перевертень" і навчив його "перекидатися" на дорозі. Про це пише видання vladtime.

Ентузіаст розповів, що це не перша його робота такого плану. Він уже був створив раніше автомобіль, на якому можна перевертатись. Однак його стара автомайстерня згоріла разом з усіма проектами, над якими він працював. Серед них було і його "веселе" творіння.

Однак голландець не впав у відчай і побудував другу машину, на якій можна перекидатися.

Свій новий проект винахідник називає кращим за попередній. Але в новому авто відсутня система харчування скрапленим нафтовим газом. Коли автомобіль перевертається, то двигун перестає працювати. Однак друге авто коротше за попереднє, тому краще перевертається, і в ньому вміщаються дві людини.

Загалом ця машина-перевертень виглядає досить кумедно – як авто в колесі.
Ідея такого автомобіля прийшла до його творця випадково, у процесі експериментів. Він придбав старий покручений Volkswagen Golf з АКПП, на якому, за словами голландця, було досить нудно їздити.

Тоді він розпиляв автомобіль на дві рівні частини і вкоротив та почав експериментувати. У ході чого з'ясувалося, що якщо сильно вдарити по гальмах, то автомобіль задирає задню частину. Це потішило ентузіаста і він вирішив поекспериментувати з цією витівкою автівки і зрештою домігся того, щоб автомобіль перевертався.

А для безпеки автолюбитель спорудив для машини захисний каркас. Верхній захист авто виконаний у формі яйця, оскільки в ньому є центр ваги, який знаходиться в передній частині. Голландець хотів вивести центр ваги вище, і таким чином плавно перевертатися, через що не було б необхідності швидко розганятися.

Нагадаємо, в Японії представили перший електромобіль, кузов якого на 90% виготовлений з різних видів пластику. За рахунок використання пластмас електромобіль вдалося зробити на 40% легшим за звичайний.

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишні співробітники Apple представили власний безпілотний автомобіль.

Також "Знай.ua" писав, у швейцарському Цюріху представили новий міні-автомобіль Microlino AG, длвжина якого всього 2,4 метра.

Популярні новини зараз
Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще