І хоча iPhone X почав нову еру смартфонів, деякі користувачі вже почали помічати купу недоліків в смартфоні, які заважають звично користуватися всіма доступними функціями.

Варто відзначити, що проблеми такого роду виникли в досить стислі терміни, адже смартфон, вартістю в тисячу американських доларів, був представлений всього рік тому. І навіть через тиждень після виходу смартфон мав декілька недоліків, серед яких потріскування в динаміці, або ж поломки в розмовному динаміці. Представники виробника пообіцяли, що всі несправності такого роду будуть усунені за рахунок корпорації “Apple”. В цей же раз несправність пов'язана з браком одного з модулів дисплея.

Виявляється несправність в тому, що смартфон може не реагувати на дотик або ж включатися, коли користувач навіть не доторкнувся до нього. У моделях “XS” і “XR” така проблема виявлена не була. Бути може, це апаратна помилка, яка легко збирається за допомогою невеликого оновлення з фіксом лагів.

Популярні новини зараз
Окупанти завдали удару по ТРЦ у Кременчуці, багато жертв серед мирного населення Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося"
Показати ще

Нагадаємо, що компанія Microsoft створила підтримку голосового помічника від Amazon - Alexa. Тепер користувачі Windows 10 зможуть активно користуватися можливостями голосового помічника найбільшої у світі торговельного майданчика. І хоча Cortana не користується популярністю серед користувачів, новий асистент змінить цю ситуацію.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що знайдений баг в найбільшому ігровому магазині Steam дозволяв отримати будь-які ігри абсолютно безкоштовно. До того ж, створення рандомних ключів дозволяв продавати їх на чорному ринку, що суттєво вдарило по фінансам великим компаніям-розробником.

Знай.uа писав, що популярний і захищений браузер Firefox навчився допомагати купувати речі за дешевою ціною. Тепер браузер здатний самостійно шукати вигідні пропозиції на товари в найбільших інтернет-магазинах.