Зима - чудовий час року, але тільки не для наших iPhone. Більшість смартфонів, і навіть нових не витримують наших холодів, а заряд акумулятора буквально зменшується на очах.

Морозне повітря і iPhone погано сумісні. Останній починає швидко розряджатися, гальмувати або раптово вимикатися. За словами Apple, оптимальна температура для нормальної роботи iPhone — від 0 до +35 °C. Зберігати у вимкненому стані можна при температурі від –20 до +45 °C.

Однак, найчастіше девайси від яблучної корпорації вирубуються і при нульових температурах. Ось декілька порад, як не залишитися без зв'язку в холодну зиму:

1. Заряджайте iPhone до 100% перед виходом на вулицю. Це допоможе вашому смартфону довше протриматися включеним.

2. Носіть смартфон в чохлі. Це допоможе смартфону не замерзнути, та й працювати від одного заряду набагато довше.

3. Використовуйте навушники. Навушники позбавляють вас від необхідності діставати девайс з кишені.

4. Запускайте важкі ігри. Вони допоможуть прогріти ваш смартфон, і охолоджуватися він буде довше.

5. Не використовуйте iPhone взимку як навігатор. Це покращить ваш девайс за лічені хвилини.

6. Тримайте iPhone ближче до тіла. Це допоможе вашому девайсу не замерзнути, ну і працювати набагато довше.

Нагадаємо, що прибуток компанії LG за рік впала майже в 5 разів. Компанія продовжує випускати непогані гаджети, і навіть представила гнучкий телевізор, який можна згорнути в рулон. Однак, судячи з усього, цього не достатньо, щоб конкурувати з Samsung, Xiaomi і Huawei.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Sony представила незвичайну музичну колонку, яка може горіти. Корпорація представила девайс у формі гасової свічки, але при цьому зберігши якість звуку. До речі, працювати без підзарядки вона може цілих 8 годин, чого більш ніж достатньо. До речі, пристрій досить дороге - за нього доведеться заплатити близько 600 доларів.

Знай.uа писав, що складено список найбільш популярних смартфонів у Китаї за 2018 рік. На диво, в десятку кращих не потрапив навіть iPhone. Судячи з усього, китайцям потрібні від смартфонів зовсім інші речі. Однак, перше місце зайняв Huawei, що цілком очікувано.