Компанія Xiaomi в рамках своєї екосистеми Mijia представила нову розумну настільну лампу Xiaomi Mijia Table Lamp Pro, яка регулюється в трьох положеннях за допомогою шарнірів. Так, як і очікується від китайської корпорації, пристрій не тільки виконує своє основне призначення, але і вміє дружити з іншими девайсами, створюючи цілу екосистему.

Діаметр світлодіодної лампи складає 116 мм, діаметр зони освітлення досягає 125 см, а максимальна висота підняття лампи досягає 66 див. Цієї висоти більш ніж достатньо для комфортної роботи навіть у положенні стоячи. Температура світіння і яскравість, природно, налаштовуються.

Крім цього, Xiaomi Mijia Table Lamp Pro підтримує декілька режимів роботи, оснащена модулями Wi-Fi і Bluetooth, а управляти нею можна за допомогою додатків Mi Home або Apple Home.

Про появу дейса на прилавках поки нічого не відомо, але ось за лампу доведеться заплатити близько 50 доларів, що досить дешево, як для такої навороченою лампи.

Нагадаємо, що прибуток компанії LG за рік впала майже в 5 разів. Компанія продовжує випускати непогані гаджети, і навіть представила гнучкий телевізор, який можна згорнути в рулон. Однак, судячи з усього, цього не достатньо, щоб конкурувати з Samsung, Xiaomi і Huawei.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Sony представила незвичайну музичну колонку, яка може горіти. Корпорація представила девайс у формі гасової свічки, але при цьому зберігши якість звуку. До речі, працювати без підзарядки вона може цілих 8 годин, чого більш ніж достатньо. До речі, пристрій досить дороге - за нього доведеться заплатити близько 600 доларів.

Знай.uа писав, що складено список найбільш популярних смартфонів у Китаї за 2018 рік. На диво, в десятку кращих не потрапив навіть iPhone. Судячи з усього, китайцям потрібні від смартфонів зовсім інші речі. Однак, перше місце зайняв Huawei, що цілком очікувано.