У грудні компанія LG пообіцяла представити на CES 2019 настільну домашню пивоварню HomeBrew. І компанія дійсно привезла це пристрій на виставку, щоб показати всім охочим, як можна організувати у себе вдома справжню пивоварню.

Для початку потрібно сказати, що, на жаль, вартість виробник не назвав, як і дату початку продажів. Однак, немає сенсу сподіватися на те, що пристрій буде дешевим. Враховуючи, що це чи не єдине пристрій у своєму роді, чекати від виробника знижок теж не варто.

А ще перед купівлею потрібно турбуватися наявністю вільного місця, так як “пивомашина” за розмірами порівнянна з великими домашніми кавовими машинами, і вона поміститься далеко не в кожну кухню.

Пивоварня капсульна, тобто користувачеві досить встановити необхідні капсули, а далі пристрій все зробить сама. На виробництво 5 літрів пива, а саме стільки буде виходити з одного набору капсул, знадобиться близько двох тижнів, хоча точний час буде залежати від сорту. До речі, це пристрій сумісний з додатком на смартфоні з iOS або Android на борту.

Нагадаємо, що прибуток компанії LG за рік впала майже в 5 разів. Компанія продовжує випускати непогані гаджети, і навіть представила гнучкий телевізор, який можна згорнути в рулон. Однак, судячи з усього, цього не достатньо, щоб конкурувати з Samsung, Xiaomi і Huawei.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Sony представила незвичайну музичну колонку, яка може горіти. Корпорація представила девайс у формі гасової свічки, але при цьому зберігши якість звуку. До речі, працювати без підзарядки вона може цілих 8 годин, чого більш ніж достатньо. До речі, пристрій досить дороге - за нього доведеться заплатити близько 600 доларів.

Знай.uа писав, що складено список найбільш популярних смартфонів у Китаї за 2018 рік. На диво, в десятку кращих не потрапив навіть iPhone. Судячи з усього, китайцям потрібні від смартфонів зовсім інші речі. Однак, перше місце зайняв Huawei, що цілком очікувано.