4 лютого 2004 року нікому тоді невідомий студент Гарвардського університету Марк Цукерберг створив Thefacebook. 4 лютого 2019 року ми згадуємо, як все починалося і наскільки змінилася соціальна мережа, тепер вже Facebook, за 15 років. Для соцмережі це важлива дата. Нагадаємо, що соцмережею щомісяця користується близько 2 мільярдів людей, і інші соцмережі не досягали таких висот, якщо порівнювати з показниками Facebook.

У розробці нового веб-порталу брали участь сусіди Марка Цукерберга по кімнаті Едуардо Саверін, Дастін Московіц і Кріс Хьюз. Спочатку соцмережа називалася Thefacebook і була доступна тільки обраним — студентам Гарвардського університету. Після цього у соцмережі могли заводити особисті акаунти і інші студенти університетів, а вже в 2006 міг отримати доступ до Facebook абсолютно кожен.

Через кілька днів після відкриття соцмережі троє гарвардських старшокурсників Камерон Уинклвосс, Тайлер Уинклвосс і Дівья Нарендра звинуватили Марка в тому, що він вкрав їх ідеї, обіцяючи допомогти у створенні соцмережі HarvardConnection.com. Однак, суд виправдав Марка, але він ще безліч разів з'являвся в залі суду.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Звертайте увагу на серійний номер: які гривневі банкноти можна продати за нечувані суми Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати
Показати ще

Нагадаємо, що корейська компанія Samsung запатентувала ігровий смартфон. Крім топової начинки, він отримає гнучкий корпус, який можна складати як книжку. Серед іншого, ціна девайс буде просто величезною, і інсайдери повідомляють, що вона перевалить за 1500 доларів. Подивимося, девайс з'явиться на прилавках, або це черговий непотрібний патент компанії.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Роскомнагляд в черговий раз зганьбився після наїзду на Google. Повідомляється, що з-за порушень законів Росії Google зобов'язаний виплатити штраф. Однак, мова йде про суму в 500 тисяч рублів, що дуже мало для пошукача. Куди простіше заплатити невелику суму грошей, ніж дотримуватися законів Росії.

Знай.uа писав, що суд став на бік Apple в розглядах між яблучної корпорацією і Qualcomm. Нагадаємо, що продажі iPhone заборонили як в Китаї, так і в Німеччині. І все ж, суд відхилив кілька заяв про порушення чотирьох патентів. Схоже, що Apple скоро вирішить цю справу на свою користь.