Apple на протязі всього існування приділяла особливу увагу безпеки данніх користувачів. Різні системи захисту не дозволяють вірусам проникати в систему пристроїв, що робить iOS максимально надійною на сьогоднішній день.

Як повідомив New York Times, Google здатна збирати настільки великі обсяги інформації про користувачів, що для цього їй навіть не потрібно запитати що-небудь у самій Apple. Як виявилося, дані користувачів Apple можуть бути злиті правоохоронним органам, причому навіть без дозволу самої яблучної корпорації.

Як правило, більшою мірою правоохоронців цікавлять дані геолокації. Вони використовуються для визначення потенційного кола свідків, жертв та учасників злочину. Насправді складно повірити в те, що Apple перебуває в невіданні щодо спільної діяльності Google і правоохоронних органів. Швидше за все, розкриття дані про користувачів iOS відбувається з мовчазної згоди Тіма Кука, якому надзвичайно невигідно сперечатися з пошуковим гігантом. Судячи з усього, Тім Кук вирішив, що для компанії краще отримувати багатомільйонну виручку від пошуковика, ніж дозволити користувачам iPhone бути впевненими в захисті даних.

Популярні новини зараз
Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася У Криму злетіла у повітря військова база: лунає повітряна тривога, почалася паніка Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..."
Показати ще

Нагадаємо, що сервіс Apple Music знову отримав велике оновлення. Судячи з усього, компанія готує це додаток для оновлення iOS 13, завдяки якому музична бібліотека обзаведеться темним режимом. В цьому ж нововведення, компанія змінила систему роботи рубрики “Для вас”, яка раніше не була такою популярною. Однак, за заявами компанії, сервіс почав підбирати відповідні пісні для кожного користувача.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Apple готує до виходу новий смартфон iPhone XE. Серед іншого, це поліпшена версія iPhone SE, який з'явився на прилавках ще в 2016 році. Компанія вирішила змінити дизайн, підігнати його під сучасні стандарти, а також покращивши начинку девайса. За смартфон попросять від 600 до 800 доларів, в залежності від модифікації.

Знай.uа писав, що компанія Huawei е вела переговорів з Apple щодо поставок модемів 5G для смартфонів. Глава Huawei спростував ці чутки, повідомивши, що вони із задоволенням змагаються на ринку смартфонів.