Не секрет, що пошуковик оновив браузер Google Chrome для Android до версії 75 (75.0.3770.67). Це оновлення включає менеджер паролів, який створює “надійні і унікальні” паролі, а також дозволяє шукати вже збережені паролі. Однак, навіть не ці функції візвали здивування у публіки. Компанія впровадила в браузер темний режим, причому в різних версіях. Це означає, що у користувачів з'явилася можливість економити заряд акумулятора.

Оновлення під номером 76 (точніше 76.0.3809.21) включає в себе так звану “відкладену завантаження”, яка спрацьовує на деяких (наповнених контентом) сайтах. Ця функція навмисне не прогружает вміст веб-сторінки, до якого користувач ще не добрався. Це є очевидні плюси. Приміром, інтернет-трафік не використовується зайвий раз, так як інформація завантажується тільки тоді, коли ви до неї долистали. Це дозволило як заощадити на бездротової мережі, так і знизити навантаження на смартфон.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

За словами компанії, завантаження елементів, які користувач ніколи не побачить, є марною тратою часу роботи батареї, системних ресурсів і часу, що витрачається на обробку всього контенту зі сторінки. Охоче в це віримо, так що після оновлення браузера можна сміливо випробувати новинку.

Нагадаємо, що компанія Samsung представила величезний телевізор під назвою The Wall. Дивно, але розміри телевізора можна порівняти з розмірами стіни в будинку.Один телевізор складається з декількох моніторів, які з'єднуються між собою, причому виглядає телевізор безшовно.Про ціну поки говорити рано, як і про дату виходу цього незвичайного ТБ.

Як повідомляв Знай.uа компанія Huawei готова відмовитися від Android. І навіть знайшла йому гідну заміну. Корпорація розіслала своїм тестера мільйон примірників смартфонів на ОС Hong Meng, яка прийшла на заміну зеленому роботу від пошуковика.

Також Знай.uа писав, що оновлення Windows 10 може неприємно здивувати власників Bluetooth гаджетів. Справа в тому, що компанія оновила систему захисту, яка може відреагувати на підключення клавіатури або миші до ПК і відключити їх. Настійно рекомендуємо перевірити свої пристрої, так як оновлення досить важливе, і краще не відкладати оновлення.