Нібіру - це міфічна планета Сонячної системи в сучасній масовій культурі. Її часто називають "планетою X" й стверджують, що саме вона знищить Землю. Протягом багатьох років уфологи у всьому світі гучно заявляли, що їм відомо точне місце розташування тієї самої планети Х.

Однак, за словами уфолога з Тайваню Скотта Уоринга, кілька місяців тому Нібіру зникла з радарів.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

При цьому ніхто точно не може пояснити, чи планета сама дивним чином покинула Сонячну систему, чи її мешканці аннунакі змогли згрупуватися і зібратися з силами, то таки прилетіти на Землю й знищити людство.

Нібіру
Нібіру

Популярні новини зараз

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

А нещодавно на нараді уфологів, яка проходила в Ірвіні, штат Каліфорнія, було заявлено, що планета Нібіру стала жертвою Сонця. Дослідники припускають, що вона згоріла. Якщо ж планета смерті, про яку писали ще стародавні шумери, дійсно зникла з Сонячної системи, тоді людство може видихнути.

Всесвіт
Всесвіт

Водночас деякі конспірологи наполягають, що поки ще не можна з певністю заявити, що загроза для Землі минула остаточно. Можливо, планета Х не зникла з радарів уфологів через Сонце, а просто ховається й готується, аби завдати фатального удару.

Зазначимо, що прихильники конспірології впевнені, що через тиждень на Землі почнеться Апокаліпсис. Кінець світу мешканці смертоносної Нібіру влаштують вже 2 липня — вони випробують на людстві зброю, яка вражає нервову систему. І в результаті на нашій планеті настане глобальна паніка.

Нагадаємо, Нібіру "складе зброю" за велінням Бога: біблійне пророцтво збувається, чекаємо на ковчег.

Як повідомляв Знай.uа, Нібіру займе місце Місяці: підготовка по знищенню супутника вже почалася, що буде з нами.

Також потрал Знай.uа писав, до Землі з космосу летить холодна смерть, розміром з НСК "Олімпійський".