Світ науки сколихнула недавня новина - вчені отримали невідомий радіосигнал з космосу.

Австралійський радіоінтерферометр АСКАП, що складається з 36 антен, отримав потужний радіосигнал, що знаходиться далеко за межами Сонячної системи. При локалізації сигналу з'ясувалося, що «прилетів» до нас з далекої галактики під назвою DES J214425.25-405400.81, що знаходиться в 4 мільйони світлових років. Як виявилось сигнал з'явилася лише один раз і більше не був поміченим.

Як пізніше виявилося, цей сигнал є "радіовиплеском" це дуже сильні викиди енергії, які "виходять" у величезній кількості, а в свою чергу Сонце може "виплеснути" такий об'єм енергії за 10 тисяч років.

Вивчаючи цей феномен, вчені виявили галактику, яка і стала джерелом сигналу. Також дослідники припускають, що даний сплеск міг породити ще одне явище в космосі, а саме: руйнування зірки або чорна діра, яка цілком могла засмоктати і розірвати її.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще

Вчені не виключають і версію про послання інопланетян, але більшість з них схиляються до інших подій які могли відбутися в космосі.

Нагадаємо, NASA показали, як астероїд-вбивця руйнує Токіо, Париж і Нью-Йорк.

Як повідомляв портал "Знай.uа", прибульці використовують воду для інопланетної селекції і знищать людство. Цілющий ефір стане початком атаки і космічної війни, Земля в небезпеці.

Також "Знай.uа" писав, Земля може стати жертвою чорної діри, вибратися не вдасться нічому живому.