Портал "Знай.uа" зібрав 5 цікавих фактів про відеосервісі YouTube.

1. Спочатку YouTube замислювався як сайт знайомств, в якому користувачі могли б використовувати для представлення не тільки свої фотографії, але і невеликі відеоролики. Пізніше розробники саме на цій функції і вирішили зосередитися.

2. У перший місяць новий сервіс відвідало близько 3 мільйонів користувачів. Через півроку це число збільшилося в 10 разів і склала приблизно 30 мільйонів чоловік. До кінця першого року сайт удостоїли присутністю вже 38 мільйонів.

3. Найдовше відео, які коли-небудь завантажене на YouTube, триває 596 годин 31 хвилину 21 секунду. Воно було завантажено 14 грудня 2011 року користувачем під ніком MoldytoasterMedia. Це відео, до речі, має більше двох мільйонів переглядів, тільки навряд чи хто-небудь додивився його до кінця.

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

4. Згідно з опублікованими в 2015 році даними, кожну хвилину на YouTube завантажується 100 годин відео. Якби хтось вирішив переглянути всі наявні на даний момент ролики, йому знадобилося б для цього 1700 років.

5. YouTube почав своє існування цей сервіс в якості незалежного проекту або, як це модно зараз говорити, стартапу. Він був організований трьома співробітниками знаменитої платіжної системи PayPal. Чад Херлі (Chad Hurley) був головним дизайнером, а Стів Чен (Steve Chen) і Джавід Карім (Jawed Karim) — програмістами.


Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цифрові гіганти контратакували хакерів.