У США набирають популярність домашні системи зберігання енергії. І справа не тільки в моді на зелену енергетику. Багато жителів роблять це на знак протесту проти байдужості монополістів на ринку енергетики. Недавні урагани також нагадали жителям, що не варто чекати допомоги від корпорацій. Як повідомляє Forbes, до 2020-го року технологія може отримати повсюдне поширення.

Ціни на системи зберігання енергії поступово знижуються. Як відзначає керуючий директор з розвитку бізнесу Duke Energy Спенсер Хэйнс, з 2012 року вартість одного кВт*год впала з $800 до $281 в 2016 році, причому кожен рік ціна буде падати ще на 9%. Це обумовлено зростанням популярності електромобілів.

На сьогоднішній день, домашні системи зберігання енергії залишаються все ще дорогим задоволенням. Середній термін окупності такої системи становить близько 10 років. Тим не менш попит зростає. Найбільш популярною комбінацією товарів у цьому сегменті залишаються сонячні панелі/черепиця в комплекті з системами зберігання.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про скам'янілий пар

Популярні новини зараз

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще