У США набирають популярність домашні системи зберігання енергії. І справа не тільки в моді на зелену енергетику. Багато жителів роблять це на знак протесту проти байдужості монополістів на ринку енергетики. Недавні урагани також нагадали жителям, що не варто чекати допомоги від корпорацій. Як повідомляє Forbes, до 2020-го року технологія може отримати повсюдне поширення.

Ціни на системи зберігання енергії поступово знижуються. Як відзначає керуючий директор з розвитку бізнесу Duke Energy Спенсер Хэйнс, з 2012 року вартість одного кВт*год впала з $800 до $281 в 2016 році, причому кожен рік ціна буде падати ще на 9%. Це обумовлено зростанням популярності електромобілів.

На сьогоднішній день, домашні системи зберігання енергії залишаються все ще дорогим задоволенням. Середній термін окупності такої системи становить близько 10 років. Тим не менш попит зростає. Найбільш популярною комбінацією товарів у цьому сегменті залишаються сонячні панелі/черепиця в комплекті з системами зберігання.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про скам'янілий пар

Популярні новини зараз
"Продам місце в черзі": чоловіки штурмують ТЦК, воєнкоми не справляються Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа Українським родинам виплатять 10800 грн: як подати заявку Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф
Показати ще