Apple створює центр обробки даних в Китаї для відповідності новим правилам кібербезпеки.

Сьогодні, Apple Inc заявила, що створює свій перший центр обробки даних в Китаї в партнерстві з місцевою компанією інтернет-послуг, щоб дотримуватися більш жорсткі закони про кібербезпеки, введені в минулому місяці.

Центр планують побудувати в південній провінції Гуйчжоу з компанією з управління даними Guizhou-Cloud Big Data Industry Co Ltd (GCBD).

Прес-секретар Apple в Шанхаї повідомив, що центр є частиною запланованих інвестицій в провінцію в розмірі 1 мільярд доларів.

"Додавання цього центру обробки даних дозволить нам підвищити швидкість і стабільність наших продуктів і послуг, а також дотримуватися нових правил", - повідомляє представник Apple Inc.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов з відром і щіткою потрапив у "рабство": "Валя змусила"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Показати ще

«Ці правила вимагають, щоб хмарні сервіси управлялися китайськими компаніями, тому ми співпрацюємо з GCBD, для подальшої роботи iCloud на території Китаю», - йдеться в заяві, посилаючись на свою онлайн-сервіс зберігання даних.

Apple є першою іноземною фірмою, яка оголосила про внесення змін в сховище даних для Китаю після введення в дію нового закону про кібербезпеки 1 червня, згідно з яким іноземні фірми повинні зберігати дані всередині країни.

Влада Китаю кажуть, що закон не призначений для того, щоб поставити іноземні фірми в невигідне становище і був розроблений у відповідь на загрозу кібератак і тероризму.

Раніше, інформаційний портал "Знай.иа" поділився, як правильно заряджати телефон.