Засновник компанії Blue Origin Джефф Безос продає гарячі путівки в небо. Компанія продає квитки на свої космічні подорожі по 200 тисяч доларів.

Про це пишуть американські ЗМІ.

Втім, можливо, ціна підніметься і до 300 тис через наплив бажаючих. Можна взяти кредит. Космічна компанія Blue Origin, один з улюблених проектів Безоса, не робила жодних заяв стосовно комерційної боку польотів, проте два експерти, близькі до питання, розповіли, що ціни на квитки стартують від 200 000 доларів за людину.

Ця одноразова плата дозволить вам відправитися з п'ятьма іншими людьми на висоту 100 кілометрів над нашою планетою, що значно вище круїзної висоти комерційних літаків. Опинившись там, ви відчуєте кілька хвилин невагомості і побачите криву планети, після чого капсула опуститься на Землю.

Якщо ж ви просто заможна людина, яка вірить, що Земля плоска, вам обов'язково потрібно буде злітати. В капсулі є шість вікон спостереження, які в три рази більше, ніж у літаків Boeing 747, тому ви побачите все.

Поїздки з Blue Origin будуть автономними: крім вас у кабіні нікого не буде. Втім, компанія ще навіть не проводила льотних випробувань з реальними людьми. Тільки завершила вісім випробувальних польотів без них.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у неділю, 29 квітня, компанія однієї з найбагатших людини планети і засновника корпорації Amazon Джеффа Безоса - Blue Origin успішно запустила і посадила багаторазову суборбітальную ракету New Shepard.

Ракета піднялася на висоту більше 100 км. Від прискорювача відокремилася пілотована капсула, всередині якої був манекен по імені Скайвокер, названий на честь Люка Скайвокера із саги Зоряні війни. Вона зробила м'яку посадку на парашутах. Прискорювач також здійснив успішну вертикальну посадку. Весь політ зайняв близько 10 хвилин.

Керівництво Blue Origin розраховує, що New Shepard може виконати свій перший політ з туристами на борту вже в цьому році. Джефф Безос побудував космодром Blue Origin на території свого ранчо в Техасі. Він щорічно вкладає в компанію 1 млрд доларів, отриманих від діяльності Amazon.