У США проводять випробування розумного бронежилета. Засіб захисту оснащений датчиками, які в разі поранення, негайно пошлють відповідний сигнал службі 911. Весь жилет покритий тонкими лініями з чорнила, проводять сигнал. При найменшому пошкодженні ліній, пристрій починає зв'язуватися з центром. Як повідомляють російські ЗМІ, пристрій має суттєво підвищити шанси на виживання поліцейських. Так як в небезпечній ситуації, людина, перш за все, хапається за пістолет, а не за рацію.

Складається сенсор з передньої і задньої панелі. У кожної з них є верхня і нижня зона. При пораненні фіксується ділянка, у якій є ушкодження (спереду зверху, спереду знизу, ззаду зверху або ззаду знизу). З сенсора сигнал транслюється по протоколу Bluetooth на смартфон, який працює на ОС Android, якщо такий є у поліцейського, у протилежному випадку сигнал передається на радіостанцію, якою він оснащений. Потім сигнал передається в центр

Разом з інформацією про характер поранення, служба порятунку відразу отримує дані про фізіологічні особливості працівника органів правопорядку. Зокрема, про групу крові і наявності алергії. Пристрій поки знаходиться на стадії тестування, проте деякі штати вже збираються закупити нові жилети для своїх поліцейських.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про український десант