В Україні і в світі інтернет-торгівля витісняє звичні нам форми ринку. Навіть великі супермаркети констатують зниження прибутку. Покупки по інтернету дійсно зручніше. Разом з ними вам не обов'язково їхати в інший кінець міста, стояти в черзі і потім з'ясувати, що вашого товару немає в наявності. Однак у таких покупок є і свій мінус. Як правило подібні товари важче повернути, а крім того можна і зовсім зіткнуться з шахраями. Портал uainfo опублікував простий спосіб перевірити продавця на доброчесність.

Припустимо, ви хочете купити в неперевіреному (сумнівному) інтернет-магазині комп'ютер, м'ясорубку або новий вогнемет Ілона Маска на "випадок Зомбі-апокаліпсису" або інші корисні предмети. Так от, перш ніж купити, зробіть один попередній дзвінок. Це займе у вас одну хвилину.

Скажіть приблизно так: "Дівчина, я купив у вас комп'ютер (каструлю, праска, м'ясорубку, АК), мені не підходить (ваша версія). Я хочу повернути, як мені це зробити? Як швидко ви повернете гроші?". А далі уважно слухайте. Якщо процедура/швидкість повернення вам не підходить, або вони починають викручуватися, невиразно бурмотіти, спілкуватися не так привітно, як тоді, коли тільки хочуть вам продати, або взагалі кидають трубку (буває й таке) - купіть в іншому місці, навіть якщо дорожче.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Google капітулював перед релігійними фанатиками

Популярні новини зараз

З сином і "переляканою" охороною: Володимира Зеленського зустріли в елітному супермаркеті

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Нещасний випадок чи диверсія? Під Одесою потужний вогонь охопив нові склади, палахкотить цілий гектар 

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Показати ще