Італійська компанія Piaggio, яка займається виробництвом моторолерів Vespa, працює над випуском роботизованої валізи Gita, який в автономному режимі рухається за господарем.

Цю інформацію повідомили в Business Insider.

Зазначається, що наразі компанія тестує робота.

Валіза майбутнього обладнана двома колесами, її висота не перевищує 60 сантиметрів, а місткість - близько 32,5 літра. Робот може перевозити багаж, не важчий ніж 20 кілограмів.

За задумом розробників, Gita може рухатися в одному темпі з користувачем, це відбуватиметься завдяки датчикам, які дають змогу роботові слідувати за людиною та уникати зіткнення з іншими учасниками руху.

Популярні новини зараз

Наймолодшому - 23, найстаршому - 51 рік: історії та обличчя героїв АТО, яких Україна втратила у січні

"Холостячка" Злата Огнєвіч розсекретила нове щастя, але їй не повірили, як і Ксенії Мішинiй: "Скільки женихів ..а що з Дімою?"

Донька Ані Лорак вразила екзотичною зовнішністю, копія Мурата: "Виросте – її відтюнінгують"

"Стара Лорак не зрівняється": наречена Мурата Налчаджіоглу Лілія показала всі свої принади у відкритому купальнику поруч зі Златою Огнєвіч

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у США "розумна" колонка Echo з асистентом Alexa самостійно включилася під час приватної бесіди подружжя, а потім відправила запис колезі чоловіка. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, колега сам повідомив парі, що отримав запис їхньої розмови. Чоловік був упевнений, що колонку подружжя зламали. На щастя, чоловік і жінка просто обговорювали паркетну підлогу.

Також портал повідомляв про те, що компанія Disney створила робота, єдина мета якого - робити сальто назад. І хоча він робить це дуже красиво, до роботів конкурентів ще далеко.

Інженери з Disney Research створили робота, який вміє виконувати переворот в польоті з троса. Розробка має три сегменти, які можуть складатися в польоті, що дозволяє роботу обертатися в повітрі.

Розробники під керівництвом Гюнтера Німайер з Disney Research створили експериментального робота Stickman для відпрацювання алгоритмів складних стрибків.

Крім того, нагадаємо, що Міністерство оборони Південної Кореї планує з 2024 року формувати змішані армійські підрозділи, поступово замінюючи людей роботами. Про це пише видання Defense Aerospace з посиланням на міністра оборони країни Сон Ен Му.

Різке скорочення населення країни призводить і до зниження чисельності армії, оскільки кількість призовників теж падає. Змішані з роботами підрозділи дозволять підтримувати армію, вважає міністр оборони.