Новий iPhone 2018 з самими стоковими характеристиками і об'ємом пам'яті обійдеться в $699-769, а топовий айфон в - $999.

Вартість нового покоління iPhone X в середньому складе $799, а ось за найкращу топову версію швидше за все попросять близько тисячі доларів.

В американської компанії Apple помітили небажання людей платити більше навіть за флагманські смартфони. Саме тому компанія не буде піднімати ціни, заявляють експерти.

Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Також користувачі Apple, після довгих місяців сварок і суперечок домоглися від компанії визнання проблеми з клавіатурами типу "метелик", які встановлені в MacBook і MacBook Pro. Клієнти домоглися справедливості.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в 2015 році компанія Light оголосила про новий тип камери, в якій одночасно працюють 16 об'єктивів для створення фотографій з якістю DSLR.

У 2015 році L16 здавався досить божевільним. Але сьогодні зі смартфонами, такими як Huawei P20 Pro з трьома лінзами, які працюють разом для створення високоякісних зображень, здаються не такими вже божевільними.

Виявляється, компанія працює над тим, щоб створити смартфон з 5 або 9 лінзами для зйомок.

Згідно статті у Washington Post, Light має кілька прототипів, які він тестує для запуску в цьому році. Компанія стверджує, що за допомогою декількох об'єктивів на телефоні користувачі можуть знімати 64-мегапіксельні знімки.

Однак цей неймовірний смартфон буде доступний далеко не для всіх - Light L16 продається за 2000 доларів.