В одному з інтерв'ю, Хідео Кодзіма, геніальний геймдизайнер поділився деякими подробицями про найбільш очікуваною грі.

“Ми живемо в часи соціальних мереж, і користувачі звикли моментально отримувати відповіді на питання, які їх цікавлять. Ця гра має мені подобатися, а ця — ні. Зараз люди жадають готових відповідей замість того, щоб думати самим", - повідомив Хідео Кодзіма.

Завдяки цьому, він ще більше заплутав фанатів його творчості.

Така сучасна реальність, однак Кодзіма не хоче піддаватися її впливу, коли це стосується маркетингу його проектів.

Популярні новини зараз

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

"Холостяк" Михайло Заливако пригрів на грудях таємничу красуню: "Це любов"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Що стосується інших розробників відеоігор, він упевнений, що вони неправильно просувають свою продукцію. Кодзіма впевнений, що компанії розповідають занадто багато про свою гру ще до її виходу.

Іншими словами, геніальний геймдизайнер залишив все найцікавіше на потім, щоб не псувати і не нав'язувати свою думку про гру.

І хоча на виставці Е3 світу показали частина геймплея гри, сюжет залишається в таємниці, і навіть витоків ніяких немає. Ми знаємо тільки те, що нам показали в ролику.

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону. Ці дані надходять від Ookla, стороннього сервісу, який минулого тижня опублікував дослідження про продуктивності мережі.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.