Компанія Dell відкрила попереднє замовлення на гарнітуру віртуальної реальності Dell Visor.

Пристрій буде коштувати 350 доларів, а продажі почнуться 17 жовтня. Однак, сенсорні контролери будуть продаватися окремо за 100 доларів. Враховуючи цю хитрість, гарнітура коштує дешевше деяких аналогів, таких як HTC Vive.

Гарнітура використовує ті ж технології, що аналог HoloLens AR від Microsoft. Для синхронізації Dell на ПК або ноутбуці повинна бути встановлена операційна система від Microsoft.

Популярні новини зараз
Будинки стануть непридатними для життя: скільки відновлюватимуть понівечене опалення Доведеться звикати до холоду: експерт пояснив, чому опалення в столиці з'явиться не скоро Пенсійні зміни з 1 лютого: хто може сподіватись на підвищення виплат Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

І хоча гарнітура від Microsoft набагато дорожче деяких аналогів, вона відмінно синхронізується з пк або ноутбуком, плавно відображаючи картинку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що кров стане джерелом електроенергії.