Людина обмежена природними можливостями власного тіла. Але якщо об'єднати людини з машиною, то можливості значно розширяться. Американські інженери оснастять десантників чоботями-скороходами. А точніше, экзоскелетами, які дозволять бігти без втомилися багато миль. Як повідомляє портал Robo Daily, компанія Loсkheed Martin проводить випробування пристрою, що дає можливість полегшити навантаження на ноги і нижню частину спини.

Дослідження фінансувалося незалежною організацією, тому вчені говорять про об'єктивність їх досліджень. Вони розповідають, що відчували апарати на біговій доріжці, кут нахилу якої періодично змінювався до 15 градусів. Випробовуваних навантажили рюкзаками масою 20 кг, і в ході тестів змінювали швидкість бігової доріжки. Паралельно зчитувалися всі життєві показники і визначалося, скільки енергії витрачають піддослідні на виконання завдань.

В FORTIS K-SRD використовується запатентована технологія, яка знижує напругу на нижню частину спини і ноги. Lockheed Martin розробляли пристрій, щоб полегшити виконання фізично важких завдань: ходьбу на велику відстань, підняття важких вантажів, подолання поверхонь з великими кутами нахилу. Дослідження показало, що певних успіхів компанія точно домоглася. Надалі вчені хочуть провести більш різноманітні тести: вивести піддослідних в місто, додавши більше сходів або відправивши їх у гори.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про новий рекорд літаючої людини