Disney тільки що оголосила про розрив співпраці з Netflix.

Компанія запустить власну автономну послугу потокового відео в 2019 році, в якій будуть розміщуватися майбутні випуски кінотеатрів, включаючи Frozen Toy Story 2 і 4 - плюс сховище Disney для анімованого класичного і нового оригінального контенту.

Netflix продовжить пропонувати фільми Disney з цього моменту до кінця 2019 року. Це включає в себе будь-які нові релізи на частину цього року і весь 2018 рік. Так що "Зоряні війни: останній джедай" в кінцевому підсумку прийдуть Netflix.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що Xiaomi подала в суд на Україну

Популярні новини зараз
"Прогноз по електриці поганий!": українців закликали готуватися до ще гіршого сценарію зі світлом В Україну повертаються аномальні морози: синоптик назвав дати Пенсіонерів звільнили від обов'язку платити за комуналку: що відомо Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Показати ще