Компанія Hyperloop One встановила новий рекорд швидкості капсули для перспективної транспортної системи Hyperloop. На тестовому ділянці DevLoop довжиною близько 500 метрів капсула зможу розігнатися до 386 км/год, побивши попередній рекорд у 309 км/ч.

Оцініть швидкість новинки:

Концепція системи Hyperloop була запропонована в 2013 році Ілоном Маском. Вона передбачає створення транспортних труб, по яких будуть переміщатися пасажирські або вантажні капсули, розганяються лінійними двигунами. Головна відмінність такої системи від звичайних поїздів полягає в тому, що в трубах буде підтримуватися дуже низький тиск, за якого капсули практично не будуть відчувати аеродинамічного опіру і зможуть розганятися до 1200 кілометрів на годину.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

"Креативно, але не гігієнічно": у київському ресторані відвідувачам дозволили лежати поруч з їжею

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Показати ще

Однак спочатку Маск не збирався займатися втіленням системи в життя, тому розробкою прототипів займаються відразу кілька сторонніх компаній, в тому числі і Hyperloop One.

На початку 2017 року компанія побудувала тестову трубу довжиною близько 500 метрів під назвою DevLoop, і вже провела в ній кілька випробувань своєї тестової маглев-капсули XP-1. За рахунок застосування магнітної левітації капсула не тільки практично не взаємодіє з повітрям в трубі, але і не відчуває тертя об рейки.

Друга компанія Маска Tesla змінила правила користування зарядними станціями Supercharger, і з цього моменту комерційні користувачі не зможуть заряджати електромобілі на станціях загального користування. Завдяки цим правилам, компанія Ілона Маска хоче розвантажити свої станції.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що пасажири астероїда шокували вчених.