Компанія Apple отримала патент на унікальну розробку. Інженери бренду на даний момент розробляють можливість того, щоб інтегрувати у фірмові пристрою функцію бездротової зарядки один одного. Про це повідомляє Internetua.

Інженери компанії думають над розробкою, яка дозволить користувачам, наприклад, покласти на iPhone Apple MacBook або Watch на iPad і вони зарядяться.

На даний момент відомо, що в основі технології лежать звичайні індуктивні котушки. Вони, за задумом фахівців, будуть не тільки приймати заряд, але і віддавати його іншим пристроям. За цю функцію буде відповідати спеціальний контролер.

Повідомляється, що в деяких випадках для активації зарядки буде вимагатися підтвердження користувача. Інженери розкрили навіть розташування нової розробки.

Популярні новини зараз

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

"Холостяк" Заливако роздягнув учасницю на першій же зустрічі: "Не встигла схуднути"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Передбачається, що в MacBook котушки будуть розташовані під тачпадом і з боків від нього. В планшетах ж, смартфонах і смарт-годинах – під дисплеєм. Останні, з очевидних причин не зможуть зарядити від свого акумулятора інші гаджети.

Apple вже в який раз патентує власну розробку. Компанія вже не раз патентувала продукти і технології, які ніколи не побачать світ.

Однак користувачі сподіваються, що ця заявка не залишиться однією з багатьох, які знаходять своє втілення лише в мріях інженерів. Можливо рано чи пізно вона побачить світ і стане реальністю для нових поколінь пристроїв.

Нагадаємо, назван самий величезний і важкий смартфон 2018 року. Його розміри і вага настільки переконливі, що використовувати його однією рукою дійсно може бути складно.

Як повідомляв Знай. ua, мрію власників iPhone нарешті здійснили.

Також Знай. ua писав, що Apple Store відкриється в Україні: перші подробиці.