Епідемія цунамі пошматує світ

поділитись
Скоро хвилі почнуть досягати гігантських розмірів

Висота прибережних цунамі може збільшитися в чотири рази, — попереджають учені. Причиною цього може стати масова загибель коралів.

 

Так, за даними вчених, в останні роки коралові рифи гинуть по всій Землі. Рифи – природний бар'єр, який захищає берег від величезних морських хвиль. А в останні роки рифи почали масово гинути.

 

 

Водорості, що живуть в коралі, страждають від підвищення кислотності і потепління. З-за цього втрачають колір і руйнуються самі корали. Приміром, Великий бар'єрний риф в Австралії вже включений в "червону книгу" ЮНЕСКО.

 

Поступове руйнування рифів призведе до того, що вони більше не зможуть гасити океанські хвилі, які будуть реагувати на берег з усією міццю. З-за цього висота берегових хвиль збільшиться до чотирьох разів на найближчі десятиліття.

 

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що міжнародна група фахівців з Мічиганського університету продовжує трудитися над розшифровкою давніх пророцтв про Кінець Світу, які нам залишили індіанські племена, зокрема, плем'я Хопі. Саме вони стверджують, що страшилки 2012 року - це квіточки, і незважаючи на те, що всі ми залишилися цілі і неушкоджені, не варто вважати, що кожне попередження - помилково.

 

 

Так, представники Хопі вважають, що світ осягає страшна доля через китайської космічної станції. Згідно з пророцтвами, загибель всього живого на Землі послідує після дев'яти знаків. Виявилося, що вісім ознак вже пройшли. Залишилося останнє, дев'яте. Воно свідчить, що планета загине після падіння "небесних конструкцій".

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Такого не очікували навіть самі вчені
0
0
17:25 26.04.2018
Вчені зробили вражаюче відкриття, яке розкриє очі всім песимістам
0
0
13:21 26.04.2018
Ніхто не розуміє, що відбувається
0
0
08:40 26.04.2018
Папуаси робили кинджали з людських кісток заради престижу
0
0
23:39 25.04.2018
Скелет прибульця вразив вчених
0
0
20:40 25.04.2018