Згідно з новою доповіддю Business Insider, у Facebook є проблема з піратством в соцмережі. Як виявилося, на сайті соціальних мереж є кілька груп, деякі з яких мають десятки тисяч користувачів, які незаконно отримують копії фільмів.

Більшість груп добре приховані. Це не приватні клуби, в яких членство надається лише обраним, перевіреної групі друзів. Фактично, більшість з них - групи з відкритим заголовком з такими назвами, як "Full HD English Movie" і "full Free movies 2018".

Справа не в тому, що групи просто пов'язують з незаконним контентом, розміщеним на інших сайтах, або пропонують посилання для завантаження фільмів в групах. Справа в тому, що багато з піратських груп активно розміщують повні завантажені фільми на платформі Facebook, включаючи копії популярних фільмів, таких як The Greatest Showman і Transformers: The Last Knight.

Однак, Facebook не може припинити це беззаконня.

Нагадаємо, що популярний яблучний смартфон iPhone Нацбюро економічних досліджень США назвало найпопулярнішим ознакою високих доходів.

Відомо, що в рамках дослідження експерти проаналізували різні групи населення, які відрізнялися за політичними поглядами, рівнем освіти та іншими показниками. Про це пишуть американські профільні видання.

Виявилося, що з імовірністю до 69,1 відсотка дохід власників iPhone можна було назвати високим. Крім того, планшет iPad також часто служив підтвердженням хорошого стану фінансів (66,9 відсотка).

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що наступного тижня компанія Xiaomi офіційно представить новий фаблет Mi Max 3, який стане першим пристроєм серії з повноекранним форматом і подвійною камерою.

В мережі нещодавно з'явилися фото постера нової моделі. На постері зображений лицьова панель фаблета. На моделі видно рамки зверху і знизу екрану, ним розташовані фронтальна камера, динамік і датчики. На нижній же панелі нічого не розміщено.