У головній соціальної мережі світу Facebook стався масштабний збій.

Цю інформацію повідомляє УНН, посилаючись на дані сервісу Downdetector, який відстежує роботу інтернет-ресурсів.

Близько 10:00 ранку за київським часом месенджер почав "лагати", в 11:00 збої в роботі Facebook досягли свого піку.

Більшість користувачів (41%) не можуть увійти в свій аккаунт, кожен третій (32%) скаржиться на проблеми з одержанням повідомлень, ще 26% не можуть підключитися до месенджеру.

Жителі Польщі, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії, Нідерландів, Філіппін відчувають найбільше труднощів з роботою месенджера.

Популярні новини зараз

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Володимир Остапчук обрав незвичайне "прізвисько" для своєї дружини: "Англо-відьма"

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Найгарячіша медсестра світу підкорила Мексику голими сідницями в бікіні з ниточок

Показати ще

Також Facebook злетів у Німеччині, Данії, Норвегії, Угорщині, Хорватії, Індії, Аргентині, Бразилії, Австралії, Румунії, Греції, Кіпру, Грузії та США.

Деякі жителі Києва теж скаржаться на роботу месенджера.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", російська інтернет-компанія Mail.Ru Group, пов'язана з Кремлем, збирала дані користувачів Facebook через додатки. Про це повідомили у прес-службі соціальної мережі.

"Російська інтернет-компанія, що має зв'язки з Кремлем, перебувала серед компаній, яким Facebook дав відстрочку, дозволяє їм збирати дані про користувачів Facebook (через програми – ред.) вже після зміни в політиці компанії, яка зупинила такий збір", - йдеться в повідомленні.

Також портал повідомляв про те, що Telegram дав збій. Популярний месенджер не працює на території України, Канади, США, Росії. Судячи по карті сервісу моніторингу збоїв DownDetector, труднощі зі входом і відправленнями повідомлень спостерігаються в Україні, Росії, Італії, Іспанії, Франції, Великобританії, Німеччині, Казахстані. Порушена робота месенджера в США, Таїланді, Малайзії, Індії, Бразилії та інших.

Близько 57% користувачів Телеграма не можуть підключитися до месенджера, трохи більше 40% повідомляють про неможливість надіслати повідомлення.

Крім того, нагадаємо, що Facebook допоможе кожному побувати в Нью-Йорку. Дослідницька лабораторія Facebook зайнялася реалізацією однієї ідеї: навчити ІІ розуміти мову, змушуючи її вести віртуальних туристів навколо Нью-Йорка.