Facebook звернувся до своїм американським і британським користувачам з нестандартною проханням. Їх попросили надсилати адміністратору свої інтимні фотографії для того, щоб уникнути "порномести". Про це повідомляє "ВВС Україна".

Сміливе рішення обумовлено тим, що Facebook зможе блокувати інтимні знімки користувача ще до потрапляння в мережу. Якщо хтось з користувачів турбується, що третя особа має можливість поширити в інтернеті його пікантні знімки з нехороших намірів, то відтепер може перестрахувати себе і відправити їх до цього адміністратору.

Подібна практика використовується для боротьби з дитячою порнографією. Facebook вже протестував технологію в Австралії, а зараз поширив її на Британію, США та Канаду.

У соціальній мережі розповіли користувачам, які турбуються про можливу "порномести" на свою адресу, що вони можуть зв'язатися з їхнім партнером, який займається цією проблемою. У Великобританії є гаряча лінія для допомоги жертвам порномести. Там дадуть посилання для завантаження фотографій.

Популярні новини зараз

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" відрізала чоловіку гідність: "Горішок міцний"

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила розкішні груди в прозорому бюстгальтері: "Завжди так виглядаю"

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще

Керівник служби безпеки Facebook Антігона Девіс пояснює, що ці знімки побачить "тільки дуже маленька група з близько п'яти спеціально навчених аналітиків". Для кожного знімка буде створено унікальний цифровий відбиток. Тільки цей код буде зберігатися в базі даних, тобто оригіналів там не буде.

При цьому, якщо стороння особа спробує завантажити фото в Facebook, Instagram або Messenger, то система відразу ж розпізнає його відбиток і заблокує ще до появи його онлайн.

Соціальна сетьь буде боротися з суїцидами:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" глава Слідчого комітету Олександр Бастрикін запропонував заблокувати Instagram на території Росії. Крім блокування, він також звинуватив сервіс в тому, що через нього нібито був організований теракт в Санкт-Петербурзі (який Бастрикін назвав Ленінградом), повідомили росс. ЗМІ.