Перед отриманням медалі Редкліффа Гілларі Клінтон сказала, що вона з радістю би очолила Facebook, назвавши його "найбільшою новинною платформою в світі", повідомляє The Washington Post.

"Це найбільша новинна платформа у світі. Ми можемо слухати геніальних, досвідчених письменників, таких як Девід Ігнатіус і намагатися бути в курсі новин", - повідомила політик.

Клінтон додала, що зараз більшість людей в США дізнаються новини з Facebook.

Вона також прокоментувала скандал з витоком особистої інформації мільйонів користувачів соцмережі. На її думку, це "несподівані наслідки їх бізнес-моделі".

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Показати ще

"Я сподіваюся, що вони зрозуміли це правильно, тому що для нашої демократії дійсно важливо, щоб люди отримували точну інформацію, яка впливає на рішення", - додала політик.

Нагадаємо, що соціальна мережа Facebook фігурує в скандалі з компанією Cambridge Analytica, яка могла незаконно отримати дані мільйонів користувачів соцмережі і вплинути на вибори багатьох країн світу, в тому числі і американські 2016 року, так як працювала з передвиборним штабом Дональда Трампа.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що американський виробник алкогольних напоїв Republic Restoratives назвав лінію свого віскі в честь головного демократа крахни.

"Напій отримав назву Rodham Rye, адже Rodham - дівоче прізвище Клінон", - повідомляє сайт Рeople.

Випуск іменного віскі готувався до перемоги Клінтон на президентських виборах у США, проте переміг Трамп.

Автори напою розповідають, що у такий спосіб хотіли показати свою вдячність та повагу не тільки відносно Клінтон, а й кожної жінки.

На прилавках магазинів Rodham Rye з'явився 25 травня, вартість пляшки становить 79 доларів.

У Republic Restoratives розповіли, що 5% з продажу кожної пляшки перераховуються у фонд демократів, які відстоюють права жінок на аборт.

Нагадуємо також про те, що перша леді США Меланія Трамп знову зачарувала всіх своїм витонченим образом. Дружина президента приїхала до Конгресу, де Дональд Трамп повинен був виступити з посланням до народу.