В роботі соцмережі Facebook стався великий збій. При спробі відкрити Facebook видається повідомлення про помилку.

За даними сервісу downdetector.com, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, про збої повідомляють з Норвегії, Швеції, Фіндяндіі, Данії, Польщі, Франції та Німеччини, скарги надходять також з ряду російських міст, в тому числі з Москви і Санкт-Петербурга.

На даний час сторінка Facebook при спробі спробі відкриття з браузера видає повідомлення, що "щось пішло не так".

Популярні новини зараз

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

"Ми працюємо над цим, і ми виправимо збій, як тільки зможемо", - йдеться в повідомленні соцмережі.

Про причини збою не повідомляється.

Як повідомляв портал "Знай.ua", один з найпопулярніших світових месенджерів Viber повідомив, що в Росії заблокували доступ до використовуваних ним серверів, через що росіяни зазнають проблем при підключенні до сервісу. Цілком можливо, причина цього в діях Роскомнагляд.

За даними сервісу Down Detector, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, проблеми з доступом до Viber виникли у жителів європейської частини Росії. Майже половина (45%) користувачів скаржилися на відсутність підключення, ще 33% не можуть відправляти і отримувати повідомлення, а у 20% виникли проблеми з авторизацією.

Нагадаємо, Роскомнагляд закрив вже 50 VPN-сервісів, проксі і анонімайзерів у спробах заблокувати месенджер Telegram на території Росії.

Роскомнадзор вніс у реєстр заборонених сайтів 329 IP-адреси месенджера WhatsApp.

У вивантаження реєстру також потрапили і адреси декількох російських компаній, у тому числі 18 IP-адрес російського хостинг-провайдера Selectel, і одна адреса Facebook.