Соціальна мережа Facebook підтвердила, що має угоди про партнерство у сфері користувальницьких даних як мінімум з чотирма китайськими виробниками електроніки. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУ тому числі у компанії є угода з Huawei Technologies Co., яка підозрюється США в шпигунстві на користь влади КНР. Серед них також Lenovo, OPPO і TCL of China, визнає віце-президент по партнерським стосункам з виробниками мобільних пристроїв Франсиско Варела.
"Разом з багатьма іншими технологічними компаніями США Facebook працювала з ними та іншими китайськими виробниками, щоб інтегрувати сервіси в ці телефони", - зізнається Варела
Топ-менеджер запевнив, що компанія стверджувала всі елементи і "з самого початку хід інтеграції в Facebook перебував під контролем".
"З урахуванням зацікавленості Конгресу хочемо прояснити, що вся інформація в результаті такої інтеграції з Huawei зберігалася на пристрої, а не на серверах Huawei", - стверджує віце-президент.
Компанія Huawei на даний момент не дала офіційного коментаря.
Видання The New York Times оприлюднило інформацію про те, що ще з 2007 року Facebook укладав угоди про надання доступу до персональних даних користувачів мінімум з 60 компаніями, які займаються випуском смартфонів і інших мобільних пристроїв.
Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" з'явилася інформація про те, що перед публікацією політичних оголошень користувачам Facebook в США доведеться надати останні цифри номера соціального страхування і фотографію посвідчення, яке видавало уряд.
Нові правила ввели через намагання проросійських тролів вплинути на президентські вибори в США в 2016-м.
Соціальна мережа тепер вимагає від усіх бажаючих опублікувати оголошення, пов'язані з політичними кампаніями, цивільними правами, імміграцією, зброєю, економікою та іншими питаннями, довести, що вони насправді знаходяться в США.