Іноді карколомна кар'єра починається з приголомшливого скандалу. Саме такий випадок стався Каарелом Холмом з Естонії. Не знайшовши спільної мови з роботодавцем, Холм почав таємно шукати іншу роботу. Коли це спливло Холма з тріском вигнали з компанії. Після цього винахідливий естонець створив додаток, що дозволяє анонімно шукати роботу. Як повідомляє портал Hyser, за 3 місяці він допоміг вже п'яти тисячам шукачів.

Каарел Холм попрацював в компанії 18 місяців, але не зійшовся в поглядах з керівництвом з приводу розвитку бізнесу. Він почав шукати іншу роботу, і начальство це помітило. Такий крок був розцінений як зрада довіри, і співробітника забирали з гучним скандалом. Тоді Холм спільно з програмістом Антоном Нарусбергом створив MeetFrank. Програму було запущено у вересні, і з цього часу його завантажили більше 20 тисяч користувачів. У загальній складності з новими роботодавцями вдалося звести п'ять тисяч осіб, які шукають роботу.

Досить вказати бажану зарплату, мотивацію і свою професію. MeetFrank знайде збіги з поточними вакансіями, а далі роботодавець і користувач може з'ясувати деталі в персональній бесіді, не розкриваючи особистості. Таким чином, людина може шукати нову роботу так, щоб його нинішній роботодавець про це не знав. При вдалому збігу обставин можна отримати хороший контракт вже через півтори хвилини. У MeetFrank представлено 700 компаній-роботодавців, серед них такі гіганти, як Microsoft, Mercedes-Benz, F-Secure, Nokia, Tele2, TransferWise і Taxify. Далі стартап планує розширити географію вакансій на інші країни Північної Європи, США та Азії.

Популярні новини зараз

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Вєрку Сердючку спіймали на корпоративі у Львові: у вишиванці і виключно українською мовою

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідмоляв про 9 правил гарних відносин